Zegarki Atlantic

 

Powiedzenie „jak w szwajcarskim zegarku” nawiązuje do precyzji, dokładności i niezawodnej pracy. Taką opinią cieszą się zegarki szwajcarskich producentów. Czasomierze pochodzące ze Szwajcarii, cechujące się połączeniem niezwykłej precyzji i nienagannego wyglądu, są uznawane za najlepsze na świecie i cieszą się ogromną popularnością. Prestiżu markom zegarków szwajcarskich dodaje fakt, że są one produkowane w kraju z długoletnią tradycją i z doświadczeniem w ich produkcji.

Atutem szwajcarskich wyrobów jest ich różnorodność. Na  szeroką skalę produkowane są najlepsze jakościowo zarówno zegarki klasyczne, nawiązujące do tradycji i pierwszych modeli, jak i te najnowocześniejsze, cenione głównie przez młodsze pokolenia. Cieszą się niezwykłym uznaniem i popularnością wśród szerokiego grona ich wielbicieli. W ostatnich latach pojawiły się także zaawansowane technicznie zegarki dla nurków, nadające się zarówno do pływania powierzchniowego, jak i na większych głębokościach.

Marka Atlantic

Marka Atlantic, zalicza się do najpopularniejszych szwajcarskich manufaktur. Bogata, bo aż sięgająca XIX wieku, tradycja i doświadczenie wpłynęły na status marki na rynku światowych producentów zegarków. W roku 1888 Eduard Kummer założył firmę Bettlach. Początkowo, tworzyła ona komponenty dla innych marek i zatrudniała kilkanaście osób – pod koniec istnienia pod tą nazwą było to już 800 pracowników. W 1932 roku założyciel marki zaprezentował pierwszy wodoszczelny zegarek na świecie, tym samym wprowadzając na rynek nazwę „Atlantic”. Dwadzieścia lat później, marka zawitała do Polski, zdobywając uznanie, szacunek i niesamowitą popularność wśród naszych rodaków. Wyroby marki Atlantic cechują się ponadczasową elegancją i klasą. Są odzwierciedleniem szwajcarskiej precyzji i niezawodności. Dzięki nowoczesnym dodatkom przy zachowaniu tradycji zegarki do dziś cieszą się niezwykłą popularnością i znajdują się na najwyższych miejscach w światowych rankingach.

Zegarki Atlantic

Cechą charakterystyczną i niezwykłym atutem zegarków Atlantic jest połączenie w nich prostoty i klasyki. W tym przypadku taka kombinacja okazała się niezawodnym patentem i zapewniła sukces wyrobom. Producent stosuje szkła szafirowe i mineralne, zapewniające najwyższy poziom odporności na rysy, a nawet pęknięcia. W każdym modelu wykorzystywany jest mechanizm ETA, a od pewnego czasu używany jest zaś mechanizm ETA Valjoux 7750. Dzięki zastosowanej technologii zegarki posiadają określoną wodoszczelność, co pozwala na uniknięcie ciągłego ich zdejmowania w przypadku częstego kontaktu z wodą. Zegarki Atlantic są szczególnie lubiane przez Polaków, zważywszy na to, że podbijały serca naszych rodaków już w latach 50. Do dzisiaj, kojarzą się z precyzją i niezawodnością, nadal chętnie wybierane są jako prezenty, klasyczne i tradycyjne dla starszych wielbicieli tej marki, a udoskonalone i unowocześnione dla młodszego pokolenia. Zegarki Atlantic od dziesięcioleci kojarzą się z prestiżem i elegancją ludziom na całym świecie.

Warto zapoznać się z bogatą ofertą zegarków tej marki zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Pomimo że wspólnymi cechami  wszystkich modeli są szyk i elegancja, to występują one w zróżnicowanej, bogatej kolorystycznie i stylistycznie gamie. Zegarki są dostępne w nowoczesnych aranżacjach – tak jak najnowsze modele – ale też w tradycyjnym, klasycznym stylu. Wielbiciele złotych i srebrnych bransolet znajdą coś dla siebie.

Ceny zegarków nie należą do najniższych, jednak biorąc pod uwagę rangę marki, styl i wykonanie oraz fakt, że będą nam długo służyć, nie może to dziwić. Jak wiemy, zegarek to atrybut prawdziwego mężczyzny z klasą, a także eleganckiej damy. Warto posiadać najlepszej jakości, znane i cenione gadżety i zegarki, dodające szyku i elegancji i w znaczny sposób wpływające na wizualny efekt końcowy każdej stylizacji. Mając na uwadze fakt, że zegarki są chętnie przekazywane z pokolenia na pokolenie i często mają szczególne, sentymentalne znaczenie dla osoby obdarowywanej, warto aby były najwyższej, renomowanej jakości, jak np. zegarki Atlantic.