Identyfikacja wizualna firmy – kartony z nadrukiem

Aby pozyskiwać stałych klientów firmy, stosują wiele metod promocji własnej marki. Niektóre z nich na pierwszy rzut oka mogą się wydawać nieco prozaiczne, jednak nawet najmniejsza forma promowania swojego przedsiębiorstwa ma w połączeniu z innymi ogromne znaczenie. Jednym z prostszych sposobów na zapadnięcie w pamięci klientów jest umieszczanie loga firmy na kartonach z towarami czy produktami.

Co możemy zyskać, umieszczając nadruk logo na kartonach?

Kartony z nadrukiem zawierają w sobie bardzo duży potencjał promocyjny. Jego wykorzystanie jest możliwe przede wszystkim podczas prowadzenia sprzedaży internetowej, choć tego rodzaju promocja może być realizowana również w sklepie stacjonarnym, jeżeli pakowanie produktów w pudełka jest w nim standardową procedurą. Samo logo firmy umieszczone na kartonie daje sporą szansę na zapamiętanie marki przez klienta, a dodanie do niego nazwy przedsiębiorstwa lub sloganu reklamowego sprzyja temu jeszcze bardziej. Ponadto warto pokusić się o dodanie niestandardowego tekstu, np. oryginalnie napisanych podziękowań za zakupy lub kilku ciekawych zdań dotyczących danego produktu. Wielu właścicieli firm, którzy w trakcie swojej działalności zaczęli wykorzystywać kartony z nadrukiem, twierdzi, że ich firmy w krótkim czasie zdobyły o wiele większy posłuch na rynku, a klienci nie tylko pamiętają o ich produktach, lecz także zachwycają się ciekawymi opakowaniami ze stylowymi nadrukami, publikując w mediach społecznościowych ich zdjęcia i polecając je znajomym.

Jak umieścić nadruk na kartonach firmowych?

Jeżeli Twoja firma nie ma dostępu do specjalistycznego sprzętu graficzno-drukarskiego, to samodzielne naniesienie nadruków na kartony może być dla Ciebie kłopotliwe. Dlatego też z pomocą przychodzą inne przedsiębiorstwa, takie jak T – Pack. Firma ta oprócz wytwarzania wszelkiego rodzaju akcesoriów, jak np. taśmy pakowe, torby czy etykiety samoprzylepne, produkuje również kartony z nadrukiem firmowym, dzięki czemu w prosty, szybki i tani sposób zaopatrzysz się w odpowiednie dla Twojej działalności opakowania. W ofercie T – Pack znajdują się m.in. ciekawe i funkcjonalne kartony z tzw. automatycznym dnem, czyli prostym, a jednocześnie mocnym i bezpiecznym wiekiem zabezpieczonym paskiem klejowym. Opakowania te są wytworzone z materiałów całkowicie przyjaznych dla środowiska i nadających się do recyklingu.

Ponadto możliwe jest oczywiście zlecenie firmie T – Pack naniesienia na kartony własnego nadruku. Wystarczy, że po dokonaniu zakupu interesującego Cię rodzaju pudełek wyślesz na adres mailowy przedsiębiorstwa graficzny projekt treści, którą chciałbyś na nich zawrzeć. Pamiętaj, aby plik miał format „.ai”, „.eps”, „.cdr” lub „.pdf”, aby umożliwić grafikom z T – Pack bezproblemowe wykonanie nadruku. Warto również mieć na uwadze fakt, że im większe zamówienie, tym niższy koszt jednostkowy, co oznacza, że zakupienie większej liczby kartonów może często wiązać się z większą oszczędnością. Jeżeli masz taką potrzebę, możesz skorzystać z możliwości skontrolowania projektu jeszcze przed naniesieniem grafiki na opakowania. Otrzymasz wówczas plik odwzorowujący finalny wygląd kartonów. Po jego zaakceptowaniu w ciągu 21 dni zostanie Ci dostarczone Twoje zamówienie. Oferta oraz dane kontaktowe firmy T – Pack znajdują się na stronie internetowej https://t-pack.pl/. Przedsiębiorstwo oferuje również profesjonalne doradztwo w kwestiach opakowań i akcesoriów, z którego możesz skorzystać w razie wszelkich wątpliwości.

Kartony z nadrukiem firmowym to opakowania o charakterze estetycznym, praktycznym oraz marketingowym. Oryginalne i stylowe logo lub ciekawy slogan, czy też innego rodzaju tekst z pewnością przyciągną uwagę klientów. Ponadto zawarcie takiego nadruku na opakowaniach nadaje firmie swoistego prestiżu i wyjątkowości, szczególnie w przypadku prowadzenia sprzedaży internetowej. Rozpoczęcie rozsyłania zamówień we własnych, charakterystycznych kartonach jest niezwykle proste dzięki pomocy przedsiębiorstw, takich jak T – Pack, które mogą wzbogacić Twoją działalność o wiele oryginalnych akcentów.